Měřicí přístroje pro kontaktní měření

Textové pole: Produkty

Diterm 15 je přenosný bateriový měřič teploty taveniny železných i neželezných kovů. Pro svoji funkci využívá ponorné termočlánkové sondy. Přístroj může být v provedení pro sondy s termočlánkem typu „S“, „B“ „R“ nebo „K“, dle přání zákazníka. Provedení přístroje je dostatečně robustní pro použití v provozu oceláren a sléváren.

Přístroj Diterm 15 se skládá ze dvou základní částí:

1. Vlastní měřicí přístroj

2. Měřicí tyč

 

Diterm 15

Diterm 2000 je panelový měřič teploty pro použití s měřící tyčí která je propojena s přístrojem kompenzačním vedením. Ve standardním provedení je určen pro měření taveniny železných i neželezných kovů. Pro svoji funkci využívá termočlánkové sondy. Přístroj je standardně nastaven při výrobě pro sondy s termočlánkem typu „S“ nebo “R“ Na přání zákazníka je možno přístroj vyrobit pro sondy s termočlánky typu „B“, nebo „K“. Provedení přístroje je dostatečně robustní pro použití v provozu oceláren a sléváren. Diterm 2000 je kompaktní přístroj, který je dodáván včetně montážních patek. Jako příslušenství lze objednat externí semafor, houkačku a vzdálený displej (57mm).

 

Diterm 2000

Přistroj OXYTERM je průmyslový počítač, který pro svou funkci nepotřebuje ovládáni při měřeni. Případná komunikace s obsluhou je možná pomoci navigačního menu na obrazovce přístroje prostřednictvím dotykové obrazovky.

Rozsah použiti vychází z prostředí a používaných čidel, pomoci nichž se měří požadované hodnoty. Je možno používat měřici čidla pro samotné měřeni teploty nebo kombinovaná čidla pro měřeni teploty a aktivity kyslíku. Prostředím zde rozumíme taveniny oceli, litin a barevných kovů. Programové vybaveni umožňuje  výpočtové rovnice pro stanoveni aktivity kyslíku, obsahu uhlíku nebo obsahu hliníku z naměřených hodnot teploty a EMN. Koeficienty a tvar výpočtových rovnic je možné měnit podle požadavků.

Přístroj je nabízen ve verzi přenosné i panelové.

Oxyterm

Textové pole: Příslušenství
pro sondy
Textové pole: Měřicí přístroje
Textové pole: Měřicí sondy
 pro hutní provozy
Textové pole: Měřicí sondy
pro ostatní použití
Textové pole: Příslušenství měřicích přístrojů
Textové pole: Kalibrátory a kontrolní
Textové pole: Měřicí přístroje
Textové pole: Měřicí přístroje